Mūsų svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau, Jūs sutinkate su slapukų naudojimo politika. Norėdami naudoti svetainę be slapukų ar sužinoti apie slapukus daugiau spustelkite čia.

 

Apie mus

Carglass® priklauso Belron® grupei, pasaulinei automobilių stiklų remonto ir keitimo lyderei, aptarnaujančiai daugiau nei 12 milijonų klientų per metus. Lietuvoje Carglass® yra pirmaujanti transporto priemonių stiklų remonto ir keitimo bendrovė. Mūsų padaliniai dirba Jums patogiu laiku stambiausiuose Lietuvos miestuose.

Nesvarbu, ką pasirinksite: ar darbus viename iš mūsų padalinių, ar pageidausite pasinaudoti mūsų mobiliųjų meistrų paslaugomis savo namuose, darbo vietoje, ar kur bebūtumėte – galite būti ramūs žinodami, kad visų mūsų darbų garantija galioja tol, kol Jūs būsite taisyto automobilio savininkas.

Be to, kadangi esame pirmaujanti Lietuvos transporto priemonių stiklų remonto ir keitimo bendrovė, bendradarbiaujame su daugeliu Lietuvos draudimo bendrovių. Todėl, prireikus mūsų pagalbos, Carglass® už Jus sutvarkys visus žalos sureguliavimo dokumentus.

Šiame skyriuje pateikiame informaciją apie mūsų įmonę, paslaugas bei padalinius.

 

Registracija internetu

Tai greitas ir paprastas būdas susitarti dėl mūsų paslaugų. Užpildykite paraišką, registruodamiesi internetu jau dabar.

Registruokitės internetu dabar!


Susisiekite su mumis

Jei norite ko paklausti arba jei Jums reikalinga pagalba pildant paraišką internetu, susisiekite su mumis.

Spauskite čia, jei norite su mumis susisiekti

  • Facebook
  • Twitter
  • YouTube