Mūsų svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau, Jūs sutinkate su slapukų naudojimo politika. Norėdami naudoti svetainę be slapukų ar sužinoti apie slapukus daugiau spustelkite čia.

 

Mūsų mokymai

Mes vertiname savo darbuotojus ir padarysime viską, kad Jūs pasiliktumėte su Carglass® kuo ilgiau.

Mūsų organizuojami mokymo kursai ne tik suteiks Jums žinių, būtinų siekiant gerai atlikti savo darbą, bet ir padės tobulinti Jūsų įgūdžius paslaugų sferoje. Nesvarbu ar esate naujokas, ar jau patyręs meistras, konsultantas ar vadovas, mes parinksime būtent Jūsų poreikius ir kvalifikaciją atitinkančius mokymus, padėsiančius pasiekti tiek profesinę, tiek ir asmeninę sėkmę.

Technikai

Visi mūsų meistrai išklauso pradinius dviejų savaičių trukmės kursus, kuriuose supažindinami su esminiais saugaus darbo principais, mokomąja medžiaga bei klientų aptarnavimo pagrindais. Naujokai taip pat įgauna praktinės darbų patirties.

Norėdami padėti savo meistrams toliau gilinti savo žinias, tobulinti įgūdžius bei susipažinti su naujausiais techniniais pasiekimais, siūlome tolimesnes mokymų programas: kaip remontuoti stiklus, kaip vienam kelti daiktus, Ezi-Cut bei Ezi-Wire mokymai bei kiti įvairūs specializuoti darbų kursai.

Klientų aptarnavimo konsultantai

Tapę mūsų klientų aptarnavimo komandos nariu, galėsite pasinaudoti pačiomis įvairiausiomis mokymosi galimybėmis, suteiksiančiomis Jums įgūdžių bei žinių, būtinų Jūsų darbe. Tarp jų bus ir techniniai bei praktiniai mokymai.

Klientų kontaktų centro konsultantai

Tapę šios komandos dalimi, išklausysite visapusį trijų savaičių trukmės kursą, suteiksiantį Jums pagrindinių, darbui būtinų techninių žinių. Taip pat būsite supažindinti su mūsų programa, planais, įgausite darbui būtinų įgūdžių.

Vadovai

Vadovaujančias pareigas užimantiems savo darbuotojams siūlome mokomuosius kursus, kurių tikslas – pagerinti asmeninius bei profesinius vadovo įgūdžius. Kursai prasideda nuo pamatinės vadovų programos, kurioje naujiesiems vadovams pateikiama įvairiausių verslo aspektų apžvalga – nuo audito ir finansų iki techninių žinių, žmonių valdymo bei paslaugų sferos.

Patyrusiems vadovams siūlome Carglass® lyderystės programą.

Registracija internetu

Tai greitas ir paprastas būdas susitarti dėl mūsų paslaugų. Užpildykite paraišką, registruodamiesi internetu jau dabar.

Registruokitės internetu dabar!


Susisiekite su mumis

Jei norite ko paklausti arba jei Jums reikalinga pagalba pildant paraišką internetu, susisiekite su mumis.

Spauskite čia, jei norite su mumis susisiekti

  • Facebook
  • Twitter
  • YouTube