Mūsų svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau, Jūs sutinkate su slapukų naudojimo politika. Norėdami naudoti svetainę be slapukų ar sužinoti apie slapukus daugiau spustelkite čia.

 

Mūsų pagrindinė veikla

Į ką sutelktos visos mūsų pajėgos? Bet kokių markių, modelių ir gamybos metų transporto priemonių pažeisti stiklai. Sužinokite daugiau!

UAB „EUROGLASS“ įgyvendino projektą pagal 2014–2020 m. Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos priemonę „E-verslas LT“

2017-12- 31

UAB „EUROGLASS“ baigė įgyvendinti projektą „Elektroninių verslo sprendimų, kuriais siekiama optimizuoti įmonės verslo procesus, diegimas UAB „Euroglass“ (projekto Nr. 03.3.1-LVPA- K-806- 01-0163).

Šiam projektui įgyvendinti iš Europos Sąjungos Europos regioninės plėtros fondo pagal 2014–2020 m. Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 3 prioriteto „Smulkiojo ir vidutinio verslo konkurencingumo skatinimas“ įgyvendinimo priemonę Nr. 03.3.1-LVPA- K-806 „E-verslas LT“ bendrovei suteikta 30 936,69 Eur parama.

UAB „EUROGLASS“, veikianti nuo 2005 m., teikia variklinių transporto priemonių stiklų remonto ir keitimo paslaugas. Tai viena didžiausių tokio tipo paslaugas teikiančių įmonių Lietuvoje. Bendrovė valdo 7 specializuotus servisus Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje ir Marijampolėje. Per metus aptarnaujama daugiau kaip 600 verslo užsakovų bei daugiau kaip 8000 fizinių asmenų.

Neturint centralizuotos duomenų valdymo sistemos, yra sudėtinga kontroliuoti regioninių servisų darbą. Todėl projekto metu įmonėje buvo įdiegta centralizuota dokumentų valdymo sistema, kuri apjungė visus regioninius servisus, o modernių telekomunikacinių ir informacinių technologijų pagalba buvo optimizuotas klientų aptarnavimo procesas.

Sudarius galimybę visiems įmonės darbuotojams (įskaitant regioninių servisų darbuotojus ir įmonės partnerius – draudimo bendroves) naudotis vieninga dokumentų valdymo sistema, padidėjo darbuotojų darbo efektyvumas, buvo minimizuota žmogiškojo faktoriaus klaidų tikimybė. Įdiegta telekomunikacinė klientų aptarnavimo sistema užtikrina klientų aptarnavimą elektroninėje erdvėje, panaudojant balso ir el. pašto komunikacijos terpes, todėl išaugo klientų aptarnavimo operatyvumas ir kokybė. Elektroninio verslo sistemų įdiegimas ne tik optimizavo įmonės veiklos procesus, bet ir įgalino padidinti įmonės veiklos efektyvumą ir darbo našumą.

Daugiau informacijos: www.esinvesticijos.lt

Registracija internetu

Tai greitas ir paprastas būdas susitarti dėl mūsų paslaugų. Užpildykite paraišką, registruodamiesi internetu jau dabar.

Registruokitės internetu dabar!


Susisiekite su mumis

Jei norite ko paklausti arba jei Jums reikalinga pagalba pildant paraišką internetu, susisiekite su mumis.

Spauskite čia, jei norite su mumis susisiekti

  • Facebook
  • Twitter
  • YouTube