Mūsų svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau, Jūs sutinkate su slapukų naudojimo politika. Norėdami naudoti svetainę be slapukų ar sužinoti apie slapukus daugiau spustelkite čia.

 

Specializuotas įstiklinimas

Carglass® Specials padalinio paskirtis – teikti profesionalias įstiklinimo paslaugas specializuotiems sektoriams, tokiems kaip autobusų, geležinkelio, sunkvežimių, pramoninių ir žemės ūkio bei namelių ant ratų.

Kompanija Carglass® žino, su kokiomis problemomis susiduria viešojo transporto pramonė, ir supranta, kokia svarbi yra minimali viešosios transporto priemonės prastovos trukmė. Didelė Carglass® mobiliojo serviso meistrų komanda, aprūpinta naujausia įranga, teikia mobilias stiklų remonto bei keitimo paslaugas bet kurioje Lietuvos (ar kitos Europos šalies) vietoje ir savo efektyviu darbu taupo Jūsų brangų laiką.

Nesvarbu, ar transporto priemonė yra Lietuvoje, ar kurioje kitoje Europos šalyje – visur galite pasitikėti Carglass® meistrais. Jie per kelias valandas nuo Jūsų skambučio pasirūpins, kad transporto priemonė ir vėl būtų kelyje, techniškai tvarkinga ir saugi eksploatuoti. Visi stiklo remonto ir keitimo darbai bus atlikti laikantis aukščiausių saugos bei kokybės standartų. Todėl galite jaustis ramūs: Jūs ir Jūsų keleiviai visada būsite saugūs.

Registracija internetu

Tai greitas ir paprastas būdas susitarti dėl mūsų paslaugų. Užpildykite paraišką, registruodamiesi internetu jau dabar.

Registruokitės internetu dabar!


Susisiekite su mumis

Jei norite ko paklausti arba jei Jums reikalinga pagalba pildant paraišką internetu, susisiekite su mumis.

Spauskite čia, jei norite su mumis susisiekti

  • Facebook
  • Twitter
  • YouTube