Mūsų svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau, Jūs sutinkate su slapukų naudojimo politika. Norėdami naudoti svetainę be slapukų ar sužinoti apie slapukus daugiau spustelkite čia.

 

Verslo klientai

Carglass® yra pasiryžusi teikti specializuotas profesionalias paslaugas ir greitą aptarnavimą kiekvienam verslo klientui.

Jei esate verslo atstovai, kodėl gi Jums nesudarius verslo sutarties su Carglass®? Siūlome nemokamai patikrinti Jūsų automobilių parką ir iš anksto nustatyti visus esančius pažeidimus, kuriuos galima šalinti. Gamtos tausojimo ir aplinkosaugos atžvilgiu geriau yra priekinį stiklą remontuoti negu keisti. Todėl dirbant su mumis, Jūsų veikla taps dar ekologiškesnė, ir, be abejo, sutaupysite daug brangaus laiko bei pinigų.

Nesvarbu, kokio dydžio Jūsų kompanijos automobilių parkas, jame šimtai ar tik viena transporto priemonė, verslo sutartis su Carglass® – tai kur kas daugiau nei vien stiklų remontas ar keitimas. Patyrę mūsų konsultantai pasiruošę bet kada Jums padėti. Mes turime daugiau mobilaus serviso meistrų nei bet kuri kita stiklų keitimo kompanija Lietuvoje. Todėl galite būti visiškai tikri: mes greitai, kokybiškai ir saugiai pasirūpinsime, kad Jūsų kompanijos transporto priemonės visada būtų kelyje.

Registracija internetu

Tai greitas ir paprastas būdas susitarti dėl mūsų paslaugų. Užpildykite paraišką, registruodamiesi internetu jau dabar.

Registruokitės internetu dabar!


Susisiekite su mumis

Jei norite ko paklausti arba jei Jums reikalinga pagalba pildant paraišką internetu, susisiekite su mumis.

Spauskite čia, jei norite su mumis susisiekti

  • Facebook
  • Twitter
  • YouTube