Mūsų svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau, Jūs sutinkate su slapukų naudojimo politika. Norėdami naudoti svetainę be slapukų ar sužinoti apie slapukus daugiau spustelkite čia.

 

Jūsų užsakymas

Jei norite pakeisti internetinėje paraiškoje pateiktus duomenis arba susitarti dėl naujo vizito laiko, arba turite kitų klausimų (pavyzdžiui, kaip lengviausia iki mūsų atvykti) – šis skyrelis skirtas Jums.

Tiesiog pasirinkite Jums reikalingą temą ir spauskite žemiau esančią nuorodą. Jei ieškomos informacijos nerandate arba jei norite su mumis susisiekti tiesiogiai, skambinkite mums jau dabar telefonu 8 700 800 80, ir vienas mūsų konsultantų mielai Jums padės.

Patikslinti jau pateiktą internetinę paraišką

Jei Jūsų planai pasikeitė ir norite susitarti dėl naujo vizito laiko, arba jei norite patikslinti savo pateiktus duomenis, skambinkite mums telefonu 8 700 800 80 jau dabar, ir vienas mūsų konsultantų mielai Jums padės.

Spauskite čia, jei norite su mumis susisiekti.

Sužinoti artimiausio padalinio adresą ir maršrutą

Naudodamiesi žemiau esančia nuoroda galite lengvai rasti bet kurio padalinio adresą, jo vietą žemėlapyje ir net suplanuoti maršrutą iki jo!

Spauskite čia, jei norite rasti sau patogiausią padalinį..

Pažiūrėti automobilio stiklo remontą arba keitimą

Galime suremontuoti ar pakeisti bet kurį, bet kokios markės ar bet kokio modelio, bet kokių gamybos metų transporto priemonių pažeistą stiklą.

Sužinoti daugiau apie priekinio stiklo įdaužos remontą arba bet kurio stiklo keitimą galite spausdami vieną iš žemiau pateiktų nuorodų.

Mūsų kokybė ir garantija

Garantija mūsų atliktiems darbams galios tol, kol Jūs būsite taisyto automobilio savininkas.

Norėdami daugiau sužinoti apie Carglass® garantiją, spauskite čia.

Kainos

Tiek šoninio, tiek galinio ar priekinio stiklo keitimo kaina priklauso nuo trijų pagrindinių veiksnių:

  1. Koks pažeidimo tipas (stiklas įdužęs ar įtrūkęs)?
  2. Kuris automobilio stiklas pažeistas (priekinis, šoninis ar galinis)?
  3. Ar turite draudimą pažeistiems automobilio stiklams?

Jei turite automobilio stiklų draudimą ir Jūsų draudimo sutartyje nėra numatytas franšizės mokestis ar kitos išskirtinės sąlygos, o mes, užuot keitę pažeistą stiklą, galime jį suremontuoti, tada darbus daugeliu atvejų atliksime Jums nemokamai. Šias išlaidas padengs Jūsų draudimo bendrovė.

Daugiau apie mūsų paslaugų kainas ir tai, kaip galime apsaugoti Jus nuo rūpesčių, susijusių su žalos sureguliavimo dokumentų tvarkymu, galite sužinoti, paspaudę vieną iš žemiau esančių nuorodų:

Registracija internetu

Tai greitas ir paprastas būdas susitarti dėl mūsų paslaugų. Užpildykite paraišką, registruodamiesi internetu jau dabar.

Registruokitės internetu dabar!


Susisiekite su mumis

Jei norite ko paklausti arba jei Jums reikalinga pagalba pildant paraišką internetu, susisiekite su mumis.

Spauskite čia, jei norite su mumis susisiekti

  • Facebook
  • Twitter
  • YouTube