Mūsų svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau, Jūs sutinkate su slapukų naudojimo politika. Norėdami naudoti svetainę be slapukų ar sužinoti apie slapukus daugiau spustelkite čia.

 

Priekinis stiklas

Jei tik įmanoma, Carglass® specialistai visada pirmiausia imsis remontuoti priekinį stiklą, taip taupydami Jūsų laiką ir pinigus. Už prieinamą kainą Jūsų automobilio priekinis stiklas gali ir vėl atrodyti kaip naujas.

Tačiau kartais dėl pažeidimo tipo, dydžio ar vietos pažeisto priekinio stiklo remontas neįmanomas, todėl jį reikia keisti.

Atliekamų darbų kaina priklauso nuo dviejų pagrindinių veiksnių:

  1. Esantį priekinį stiklą galima suremontuoti ar jį būtina keisti nauju?
  2. Ar turite savo transporto priemonės stiklų draudimą?

Jei turite kasko ar autostiklų draudimo polisą

Jei Jūsų draudimo sutartyje nėra numatytas franšizės mokestis ar kitos išskirtinės sąlygos, pažeisto stiklo remonto ar keitimo darbai daugeliu atveju Jums bus atlikti nemokamai. Šias išlaidas padengs Jūsų draudimo bendrovė.

Remontuoti ar keisti?

Automobilio stiklo keitimas gali būti neišvengiamas, jei pažeidimas yra didelis ir nepataisomas. Tokiu atveju Carglass® ekspertai pasiruošę Jums pasiūlyti savo kvalifikuotas paslaugas.

Automobilių stiklų keitimas specialia įranga atliekamas Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje ir kitose Lietuvos vietovėse įsikūrusiuose Carglass® centruose. Patyrę Carglass® specialistai greitai ir efektyviai atlieka visus reikiamus darbus.

Čia galite pažiūrėti mūsų trumpą pristatymą ir sužinoti, ar Jūsų pažeistą priekinį stiklą pavyks sutaisyti, ar jį reikės keisti.

Mes patys susisieksime su Jūsų draudimo bendrove

Mes sėkmingai bendradarbiaujame su dauguma Lietuvos draudimo bendrovių, todėl, prireikus mūsų pagalbos, tiesiog skambinkite arba registruokitės internetu, ir, jei turite kasko ar stiklų draudimo polisą, mes už Jus sutvarkysime visus žalos sureguliavimo dokumentus su Jūsų draudimo kompanija.

Jei draudimo automobilio stiklams neturite

Jei Jūsų automobilio stiklai nėra drausti, nenusiminkite. Carglass® vis tiek Jums padės. Sužinokite daugiau apie mūsų paslaugas ir kainas telefonu 8 700 800 80 (pirmadieniais–penktadieniais nuo 8.00 iki 18.00 val., šeštadieniais nuo 9.00 iki 14.00 val.), arba registruokitės internetu jau dabar.

 

Registracija internetu

Tai greitas ir paprastas būdas susitarti dėl mūsų paslaugų. Užpildykite paraišką, registruodamiesi internetu jau dabar.

Registruokitės internetu dabar!


Susisiekite su mumis

Jei norite ko paklausti arba jei Jums reikalinga pagalba pildant paraišką internetu, susisiekite su mumis.

Spauskite čia, jei norite su mumis susisiekti

  • Facebook
  • Twitter
  • YouTube