Mūsų svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau, Jūs sutinkate su slapukų naudojimo politika. Norėdami naudoti svetainę be slapukų ar sužinoti apie slapukus daugiau spustelkite čia.

 

Šoninis stiklas

Skirtingai nuo priekinio stiklo, jei pažeistas automobilio šoninis stiklas, jį reikia keisti.

Tačiau nesijaudinkite! Jei turite kasko draudimą arba esate kitaip apsidraudę nuo automobilio stiklų pažeidimų ir Jūsų draudimo sutartyje nėra numatytas franšizės mokestis ar kitos išskirtinės sąlygos, šoninio stiklo keitimo darbai daugeliu atvejų Jums gali būti atlikti nemokamai.

Mes patys susisieksime su Jūsų draudimo bendrove

Mes sėkmingai bendradarbiaujame su dauguma Lietuvos draudimo bendrovių, todėl, prireikus mūsų pagalbos, tiesiog skambinkite arba registruokitės internetu, ir, jei turite kasko ar stiklų draudimo polisą, mes už Jus sutvarkysime visus žalos sureguliavimo dokumentus su Jūsų draudimo bendrovė.

Jei draudimo automobilio stiklams neturite

Jei Jūsų automobilio stiklai nėra drausti, nenusiminkite. Carglass® vis tiek Jums padės. Sužinokite daugiau apie mūsų paslaugas ir kainas telefonu 8 700 800 80 (pirmadieniais–penktadieniais nuo 8.00 iki 18.00 val., šeštadieniais nuo 9.00 iki 14.00 val.) arba registruokitės internetu jau dabar.

Registracija internetu

Tai greitas ir paprastas būdas susitarti dėl mūsų paslaugų. Užpildykite paraišką, registruodamiesi internetu jau dabar.

Registruokitės internetu dabar!


Susisiekite su mumis

Jei norite ko paklausti arba jei Jums reikalinga pagalba pildant paraišką internetu, susisiekite su mumis.

Spauskite čia, jei norite su mumis susisiekti

  • Facebook
  • Twitter
  • YouTube