Mūsų svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau, Jūs sutinkate su slapukų naudojimo politika. Norėdami naudoti svetainę be slapukų ar sužinoti apie slapukus daugiau spustelkite čia.

 

Privatumo politika

Naudodamiesi mūsų paslaugomis arba prisijungdami prie mūsų internetinės svetainės, Jūs sutinkate su šiomis išvardytomis sąlygomis:

1. Duomenų apsauga

Atkreipkite dėmesį į mūsų pranešimą dėl duomenų saugumo.

2. Susisiekimas su Jumis

  • Pradėję naudotis šiuo tinklapiu ar pateikdami paraišką paslaugoms užsakyti, Jūs automatiškai sutinkate ir neprieštaraujate, kad mes su Jumis susisiektume el. paštu, SMS arba paskambintume telefonu ir patvirtintume užsakymą bei gautume išsamią informaciją apie užsakomas prekes bei paslaugas. Susisiekti su Jumis galime ir dėl visų kitų klausimų, susijusių su Jūsų užsakymo paraiška, užsakytomis prekėmis ar paslaugomis. Taip pat pasiliekame teisę visiems mūsų klientams reguliariai siųsti, mūsų manymu, svarbius pranešimus dėl bet kokių techninių, administracinių ar teisinių aspektų, aktualių mūsų internetinei svetainei, mūsų produktams ir teikiamoms paslaugoms. Atšaukti tokių skelbimų prenumeratos negalite.
  • Visus įeinančius ir išeinančius skambučius įrašinėjame savo telefonų valdymo centre. Tai yra mūsų kokybės kontrolės proceso dalis, taip mes siekiame užtikrinti (bei turėti galimybę patikrinti), kad patenkiname visus Jūsų reikalavimus.
  • Pradėję naudotis šiuo tinklalapiu ar pateikdami paraišką paslaugoms užsakyti, Jūs automatiškai sutinkate ir neprieštaraujate, kad Jūsų asmeninius kontaktus (pašto adresą, el. pašto adresą, mob. ar stacionarų telefono numerius) naudotume siųsti rinkodaros pranešimus apie susijusias su Jumis ir Jus sudominti galinčias paslaugas. Šių skelbimų ir pranešimų prenumeratą galite atšaukti, pasinaudoję nurodymais, pateiktais atitinkamuose pranešimuose, arba susisiekę su mūsų duomenų apsaugos skyriumi, kurio kontaktiniai duomenys pateikiami žemiau.

3. Informacijos dalijimasis su kitais

Esame vieninteliai informacijos, surinktos šioje internetinėje svetainėje, savininkai. Be Jūsų sutikimo mes neparduosime, neišnuomosime ir kitaip neatskleisime Jūsų asmeninės informacijos jokiai trečiai šaliai, išskyrus šiuos atvejus:

  • Mūsų internetinėje svetainėje naudojama programinė įranga Speed-Trap, kuria renkami svetainės lankytojų elgsenos duomenys. Jie kaupiami anonimiškai ir yra skirti naudoti rinkodaros bei svetainės optimizavimo tikslais. Visi lankytojų duomenys saugomi, naudojant anoniminę vartotojo identifikaciją, siekiant sudaryti vartotojo elgsenos profilį. Šiam tikslui gali būti naudojami slapukai, tačiau tik tam, kad duomenys būtų surinkti ir išsaugoti anonimiškai. Surinkta informacija nebus naudojama, bandant nustatyti lankytojo tapatybę, ir ji nėra susijusi su konkretaus asmens duomenimis. Jums pageidaujant, duomenų rinkimas ir saugojimas bet kuriuo metu gali būti anuliuotas.
  • Mes perduosime Jūsų asmeninę informaciją bet kuriai tyrimą atliekančiai trečiajai šaliai, jei manysime, jog dalyvaujate neteisėtoje arba žalingoje veikloje, jei to mūsų reikalaus įstatymas arba jei manysime, kad tai yra būtina siekiant: 1) įgyvendinti įstatymo arba teismo proceso nuostatas; 2) apsaugoti ir apginti mūsų arba mūsų klientų teises bei turtą; 3) išvengti sukčiavimo; 4) apsaugoti ir apsisaugoti nuo piktnaudžiavimo mūsų internetine svetaine, netinkamo arba neteisėto jos naudojimo; 5) apsaugoti mūsų klientus ir visuomenę (pvz., mes perduosime Jūsų informaciją tolimesniam Jūsų veiksmų tyrimui jei pateikiate neteisingą arba apgaulingą informaciją apie save, jei mėginate apsimesti kažkuo kitu, ir pan.).
  • Mes galime samdyti kitas išorines kompanijas, teikiančias mums tam tikras paslaugas, pavyzdžiui, apdoroja mokėjimus kredito kortelėmis. Šios kompanijos gali gauti priėjimą prie Jūsų asmeninės informacijos, tačiau tik tada, kai tai neišvengiamai būtina, atliekant jų funkcijas. Tos bendrovės yra konfidencialumo sutartimis ir teisiniais aktais įpareigotos nenaudoti Jūsų asmeninės informacijos jokiais kitais tikslais ir neperduoti jos kitoms šalims.
  • Savo klientų duomenų bazę, įskaitant joje esančią asmeninę informaciją, galime perduoti trečiai šaliai, kuri įsigyja visą arba iš esmės visą mūsų bendrovės ar mūsų internetinės svetainės tarnybos turtą ar atsargas, jei kompanija parduodama, reorganizuojama, apjungiama su kita kompanija ir pan.

4. Nuorodos

Mūsų internetinėje svetainėje gali būti nuorodos į kitas svetaines, kurios nepriklauso ir nėra valdomos Carglass®. Prašome įsidėmėti, kad mes neatsakome už privatumo politikos įsipareigojimų vykdymą kitose svetainėse, į kurias veda nuorodos iš mūsų internetinės svetainės.

5. Slapukai

Slapukas – tai raidinis ir skaitmeninis identifikatorius, kurį į Jūsų kietąjį diską perkeliame per interneto naršyklę, kai aplankote mūsų internetinę svetainę. Jis suteikia galimybę mūsų sistemai atpažinti Jus, kai vėl apsilankote mūsų svetainėje, ir taip pagerinti Jums teikiamas paslaugas. Slapukai taip pat gali būti naudojami, renkant informaciją apie bendrą mūsų internetinės svetainės lankomumą arba dažniausiai lankomas jos sritis. Ši informacija apie srautą gali būti naudojama, gerinant mūsų svetainės turinį ir siekiant palengvinti naudojimąsi ja. Norėdami atmesti mūsų slapukus, atitinkamai sukonfigūruokite savo interneto naršyklę.

6. Jūsų asmeninės informacijos ištrynimas

Jei nesutinkate su mūsų privatumo politikoje nurodyta asmeninių duomenų naudojimo tvarka, Jūsų paskyroje esantys asmeniniai duomenys nebus naudojami anksčiau išvardytais tikslais ir bus ištrinti po 6 mėnesių nuo paskutinio kontakto su mumis (pardavimo operacijos arba kokios kitos sąveikos su mumis per konsultantus ar mūsų internetinę svetainę). Informacijos saugojimas minimaliu 6 mėnesių laikotarpiu yra numatytas įstatymu.

7. Klausimai

Jei turite klausimų apie mūsų privatumo politiką, asmeninės informacijos naudojimą arba norite, kad Jūsų asmeninės informacijos naudojimas būtų nutrauktas, kreipkitės šiais nurodytais kontaktais:

Duomenų apsaugos tarnyba
info@carglass.lt / Tel. 8 700 800 80.

8. Privatumo politikos pakeitimai

Visi mūsų privatumo politikos pakeitimai skelbiami šiame internetinės svetainės puslapyje, ir Jūs bet kada galite sužinoti, kokią informaciją renkame, kaip ją naudojame, kokiomis aplinkybėmis platiname.

9. Išorinės nuorodos

Mūsų internetinėje svetainėje gali būti nuorodos į kitas svetaines, kurios nepriklauso ir nėra valdomos Carglass®. Prašome įsidėmėti, kad mes neatsakome už privatumo politikos įsipareigojimų vykdymą kitose svetainėse, į kurias veda nuorodos iš mūsų internetinės svetainės.

Rekomenduojame būti atidiems ir perskaityti privatumo politikos nuostatas kiekvienoje Jūsų lankomoje internetinėje svetainėje, ypač tose, kuriose paliekate savo asmeninius duomenis ir informaciją.

10. Naudotojo duomenys

Mūsų internetinėje svetainėje naudojama technologija etracker (www.etracker.com), kuria renkami svetainės lankytojų elgsenos duomenys. Jie kaupiami anonimiškai ir yra skirti naudoti rinkodaros bei svetainės optimizavimo tikslais. Visi lankytojų duomenys saugomi, naudojant anoniminę vartotojo identifikaciją, siekiant sudaryti vartotojo elgsenos profilį. Šiam tikslui gali būti naudojami slapukai, tačiau tik tam, kad duomenys būtų surinkti ir išsaugoti anonimiškai. Surinkta informacija nebus naudojama identifikuojant lankytoją asmeniškai, ir ji nėra susijusiu su konkrečia asmenine informacija. Jums pageidaujant, duomenų rinkimas ir saugojimas bet kuriuo metu gali būti anuliuotas.

11. Pasirinkimas/atsisakymas

Atsisakyti mūsų siunčiamų pranešimų (išskyrus tų, kurie yra tiesiogiai susiję su Jūsų užsakytomis paslaugomis) galite bet kada, remdamiesi nurodymais, pateiktais atitinkamame pranešime.

Registracija internetu

Tai greitas ir paprastas būdas susitarti dėl mūsų paslaugų. Užpildykite paraišką, registruodamiesi internetu jau dabar.

Registruokitės internetu dabar!


Susisiekite su mumis

Jei norite ko paklausti arba jei Jums reikalinga pagalba pildant paraišką internetu, susisiekite su mumis.

Spauskite čia, jei norite su mumis susisiekti

  • Facebook
  • Twitter
  • YouTube