Mūsų svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau, Jūs sutinkate su slapukų naudojimo politika. Norėdami naudoti svetainę be slapukų ar sužinoti apie slapukus daugiau spustelkite čia.

 

Remontas ir keitimas

Kad ir koks būtų Jūsų transporto priemonės stiklo pažeidimas, Carglass® Jums padės, nes autostiklai yra mūsų kompetencijos sritis.

Galime suremontuoti ar pakeisti bet kurį, bet kokios markės ar modelio transporto priemonės stiklą. Garantija mūsų atliktiems darbams galios tol, kol Jūs būsite taisyto automobilio savininkas.

Šiame skyriuje sužinosite daugiau apie tai, kaip greitai – o dažnai ir nemokamai – galime suremontuoti esantį priekinį stiklą bei kas nutinka, jei Jūsų automobilio stiklo suremontuoti neįmanoma ir jį reikia keisti.

Bet kada galite paspausti šio puslapio dešinėje esantį mygtuką „Registruokitės internetu dabar“ ir mėgautis mūsų greitu bei kokybišku aptarnavimu.

Neturite automobilių stiklams draudimo?

Jei Jūsų automobilio stiklai nėra drausti, nenusiminkite. Carglass® vis tiek Jums padės. Susisiekite su mumis ir mes pasiūlysime optimalų sprendimą konkrečiam Jūsų atvejui. Pasitikėkite profesionalais, juk automobilių stiklai – mūsų specializacijos sritis.

Registracija internetu

Tai greitas ir paprastas būdas susitarti dėl mūsų paslaugų. Užpildykite paraišką, registruodamiesi internetu jau dabar.

Registruokitės internetu dabar!


Susisiekite su mumis

Jei norite ko paklausti arba jei Jums reikalinga pagalba pildant paraišką internetu, susisiekite su mumis.

Spauskite čia, jei norite su mumis susisiekti

  • Facebook
  • Twitter
  • YouTube