Mūsų svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau, Jūs sutinkate su slapukų naudojimo politika. Norėdami naudoti svetainę be slapukų ar sužinoti apie slapukus daugiau spustelkite čia.

 

Priekinio stiklo valytuvų šluotelės

Susidėvėjusios valytuvų šluotelės gali smarkiai pabloginti matomumą, padidėja avarijos tikimybė, Jūs rizikuojate savo ir keleivių saugumu. Kada paskutinį kartą keitėte savo automobilio valytuvus?

Susidėvėję valytuvai gali ne tik pabloginti matomumą, bet ir pažeisti stiklą. Dėl jų transporto priemonė gali būti pripažinta techniškai netvarkinga ir netinkama eksploatacijai. Mes rekomenduojame valytuvus keisti mažiausiai kartą per metus.

Tiesiog užsukite į artimiausią Carglass® padalinį, kur mes Jums pasiūlysime firmines priekinio stiklo valytuvų šluoteles, o mūsų profesionalūs meistrai sumontuos jas nemokamai!

Reguliariai tikrinkite savo priekinio stiklo valytuvus

Priekinio stiklo valytuvus reikia reguliariai tikrinti ir keisti bent jau kartą per metus ar net dažniau, jei važinėjate dideliais atstumais. Pavyzdžiui, jei transporto priemone nuvažiuojama daugiau kaip 30 000 kilometrų per metus, jos valytuvų šluoteles reiktų keisti kas pusę metų.

Jei valytuvų šluotelės susidėvėjusios, gali būti, kad:

  • Jūsų transporto priemonė bus pripažinta techniškai netvarkinga;
  • dėl prasto matomumo žymiai padidės autoavarijos tikimybė;
  • dėl prasto matomumo galite jausti psichologinį diskomfortą.

Poreikio keisti valytuvus požymiai

Stiklo valytuvai yra nuolat veikiami aplinkos bei oro sąlygų. Ilgainiui jų guma kietėja, ir šluotelės pradeda vibruoti, skleisti neįprastus garsus ar netolygiai valyti, palikdami nenuvalytas sritis.

Stiklo pažeidimai gali subraižyti valytuvo gumelę, tada ant stiklo lieka nenuvalytos vandens juostos, iškraipančios matomą vaizdą ir ypač apsukinančios vairavimą tamsiu paros metu. Vairuodami tokią transporto priemonę, Jūs rizikuojate savo, keleivių ir aplinkinių saugumu.

Jei pastebėjote bent vieną iš šių požymių, nedelsdami keiskite valytuvus.

Pirkite firminius stiklų valytuvus, ir mes juos sumontuosime nemokamai!

Pirkite firminius valytuvus bet kuriame Carglass® filiale, o mes juos sumontuosime nemokamai! Užsukite į artimiausią mūsų padalinį jau dabar, mes su malonumu Jus aptarnausime.

Registracija internetu

Tai greitas ir paprastas būdas susitarti dėl mūsų paslaugų. Užpildykite paraišką, registruodamiesi internetu jau dabar.

Registruokitės internetu dabar!


Susisiekite su mumis

Jei norite ko paklausti arba jei Jums reikalinga pagalba pildant paraišką internetu, susisiekite su mumis.

Spauskite čia, jei norite su mumis susisiekti

  • Facebook
  • Twitter
  • YouTube