Mūsų svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau, Jūs sutinkate su slapukų naudojimo politika. Norėdami naudoti svetainę be slapukų ar sužinoti apie slapukus daugiau spustelkite čia.

 

Priekinio stiklo keitimas

Jei tik įmanoma, Carglass® specialistai visada pirmiausia imsis remontuoti priekinį stiklą, taip taupydami Jūsų laiką ir pinigus. Tačiau kartais dėl pažeidimo tipo, dydžio ar vietos priekinio stiklo remontas yra neįmanomas, ir stiklą reikia keisti.

Automobilių stiklai yra svarbi Jūsų transporto priemonės sudedamoji dalis. Vardan Jūsų saugumo jie turi būti keičiami ypač kokybiškai.

Carglass® visada naudoja tik originalios įrangos gamintojo (OEM) standartus atitinkančius stiklus, nepriklausomai nuo to, ar jie gaunami iš originalios įrangos gamintojų, ar iš kitų tiekėjų. Mes garantuojame, kad naujai pakeistas stiklas bus toks pat kokybiškas, kaip ir buvęs originalas, ir užtikriname: priekinio stiklo keitimas yra visiškai saugus bei patikimas.

Pažiūrėkite mūsų trumpą pristatymą apie tai, kaip Carglass® keičia pažeistą priekinį stiklą, ir įsitikinsite, kad priekinio stiklo keitimas pas mus atliekamas pagal aukščiausius kokybės standartus.

Registracija internetu

Tai greitas ir paprastas būdas susitarti dėl mūsų paslaugų. Užpildykite paraišką, registruodamiesi internetu jau dabar.

Registruokitės internetu dabar!


Susisiekite su mumis

Jei norite ko paklausti arba jei Jums reikalinga pagalba pildant paraišką internetu, susisiekite su mumis.

Spauskite čia, jei norite su mumis susisiekti

  • Facebook
  • Twitter
  • YouTube