Mūsų svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau, Jūs sutinkate su slapukų naudojimo politika. Norėdami naudoti svetainę be slapukų ar sužinoti apie slapukus daugiau spustelkite čia.

 

Slapukų naudojimo politika

Slapuku vadinamas mažas tekstinis failas, kuris per žiniatinklio naršyklę perduodamas į Jūsų stalinį ar planšetinį kompiuterį arba išmanųjį telefoną. Slapukai į Jūsų įrenginio pastovųjį kaupiklį perduodami tada, kai apsilankote mūsų svetainėje. Taip, kai vėl apsilankote mūsų svetainėje, mūsų sistema gali Jus atpažinti ir svetaine naudotis patogiau.

Slapukai gali būti laikinieji (arba „seanso“), naudojami tik tol, kol lankotės mūsų svetainėje, o paskiau naikinami, arba pastovieji, kurie Jūsų kompiuterio pastoviajame kaupiklyje išlieka ir iš mūsų svetainės išėjus. Pastovieji slapukai laikomi tol, kol juos panaikinate rankiniu būdu arba kol naršyklė po tam tikro laiko juos panaikina automatiškai.

Naudojame keletą laikinųjų slapukų, kad, kai naudojatės mūsų svetaine, Jus įsimintume, tačiau savo svetainėse trečiosioms šalims (ypač „Google“) leidžiame naudoti analizės slapukus (ir laikinuosius, ir nuolatinius). Pastarieji slapukai naudojami rinkti informacijai apie mūsų svetainės sritis, kuriose lankomasi dažniausiai, ir stebėti mūsų pačių reklamą. Ši informacija naudojama mūsų svetainės turiniui pagerinti ir jos naudojimui palengvinti, ji taip pat suteikia žinių apie tai, kaip mums sekasi reklamuotis kitose interneto svetainėse. Manome, kad šie slapukai privatumą veikia minimaliai. Jokių kitų trečiųjų šalių slapukų, kurie sektų Jūsų naršymo įpročius, kad vėliau galėtų juos panaudoti pritaikytai rinkodarai (arba vadinamajai „rinkodarai pagal elgseną tinkle“), mūsų svetainėje naudoti neleidžiame.

Daugelis žiniatinklio naršyklių yra nustatytos taip, kad priimtų ir mūsų, ir trečiųjų šalių slapukus. Tačiau šiuos parametrus galite nustatyti taip, kaip tinka Jums (ir mūsų, ir trečiųjų šalių slapukų atžvilgiu): priimti slapukus, klausti, ar priimti ar atmesti slapuką, kai tik jis siunčiamas, ar atmesti visiškai visus slapukus. Kad svetainė veiktų kuo geriau, patariame priimti ir mūsų pačių, ir trečiųjų šalių slapukus. Naršyklės parametrus galite pakeisti įrankių juostoje. Jei „Google Analytics“ slapukų („Google DoubleClick“) norėtumėte atsisakyti, galite apsilankyti „Google“ tinklalapyje (https://tools.google.com/dlpage/gaoptout) ir atsisiųsti programą „Google Analytics Opt-out Browser Add-on“.

Jei atmesti norite mūsų pačių slapukus, galite atitinkamai sukonfigūruoti savo naršyklę. Tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos gali neveikti, o Jūsų galimybės naudotis svetaine gali pablogėti.

Visą slapukų, naudojamų mūsų svetainėje, sąrašą pamatyti galite spustelėję čia.

Socialinių tinklų mygtukai

Norint įdiegti socialinių tinklų (pavyzdžiui, „Twitter“, „Facebook“ ir „YouTube“) mygtukus ir sujungti juos su atitinkamais socialiniais tinklais bei išorinėmis svetainėmis, reikia naudoti scenarijus, esančius domenuose, kurių nekontroliuojame. Turėtumėte žinoti, kad šios svetainės, tikėtina, renka informaciją apie tai, ką veikiate internete, taip pat – ir mūsų svetainėje. Jei spustelėsite kurį nors iš šių mygtukų, šios svetainės šį veiksmą įregistruos ir gautą informaciją gali panaudoti. Jei norite sužinoti, kaip konkrečiai šios svetainės naudoja jūsų informaciją ir kaip jų paslaugų atsisakyti arba tokią informaciją ištrinti, skaitykite atitinkamų svetainių politikos dokumentus.

Registracija internetu

Tai greitas ir paprastas būdas susitarti dėl mūsų paslaugų. Užpildykite paraišką, registruodamiesi internetu jau dabar.

Registruokitės internetu dabar!


Susisiekite su mumis

Jei norite ko paklausti arba jei Jums reikalinga pagalba pildant paraišką internetu, susisiekite su mumis.

Spauskite čia, jei norite su mumis susisiekti

  • Facebook
  • Twitter
  • YouTube