Mūsų svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau, Jūs sutinkate su slapukų naudojimo politika. Norėdami naudoti svetainę be slapukų ar sužinoti apie slapukus daugiau spustelkite čia.

 

Teisinė informacija

Ši teisinė informacija yra taikoma ir automatiškai laikoma, kad Jūs į ją atsižvelgėte, jei naudojatės mūsų internetine svetaine, nepriklausomai nuo to, ar pasirinkote nuorodą Teisinė informacija, ar ne. Visos nuorodos aiškiai išskirtos ir pateiktos taip, kad atkreiptų Jūsų dėmesį.

Nuostatos ir sąlygos

Standartinės mūsų nuostatos ir sąlygos, taikomos teikiant transporto priemonių stiklų remonto ir keitimo paslaugas, yra tokios:

 1. Remdamiesi šios sutarties sąlygomis ir užsakymo turiniu, mes remontuojame ir (arba) keičiame transporto priemonių stiklus.
 2. Šios sutarties sąlygos taikomos užsakovui (vairuotojui, transporto priemonės savininkui ar bet kuriam kitam asmeniui, pateikusiam užsakymą). Užsakovas įsipareigoja už mūsų paslaugas visiškai atsiskaityti pagal jam pateiktą PVM sąskaitą-faktūrą ar kitokį atitinkamą mokėjimo dokumentą.
 3. Jei automobilis apdraustas savanorišku transporto priemonės draudimu (kasko), Jums gali tekti sumokėti draudiko nekompensuojamąją draudimo išmokos dalį (vadinamąją franšizę). Tiksli franšizės suma ir taikymo ar netaikymo sąlygos nurodytos Jūsų draudimo polise. Franšizės taikymo atveju jos sumą privalote sumokėti prieš atsiimdami automobilį, nebent būtume sutarę sąskaitą Jums pateikti atskirai vėlesniam apmokėjimui.
 4. Gavus atitinkamus Jūsų ir Jūsų draudimo kompanijos įgaliojimus, žalos atlyginimo dokumentus (mokestį už mūsų prekes ar atliktas remonto paslaugas) sutvarkysime tiesiogiai su Jūsų draudimo bendrovė. Jei dėl kokios nors priežasties Jūsų draudimo kompanija nesumoka ar atsisako mokėti už suteiktas prekes ir paslaugas, šias išlaidas įsipareigojate padengti Jūs.
 5. Jei nėra galimybės sąskaitą pateikti tiesiogiai Jūsų draudimo kompanijai ar nesate apsidraudę kasko draudimu, už užsakomas prekes ir paslaugas (darbus) mokėti reikia iš anksto, nebent būtų susitarta kitaip.
 6. Visais atvejais Jums pateiktoje sąskaitoje nurodytos sumos (užsakymo kainos) dalį, kurią sudaro mokėtinas PVM, Jums reikia sumokėti pateikiant užsakymą, nebent būtų susitarta kitaip (būtume susitarę pateikti Jums atskirą sąskaitą).
 7. Patvirtinate, kad Jūsų transporto priemonė iki bendrovei Carglass® atliekant bet kokius darbus buvo patikrinta, patikrinimo lape sužymėti visi jos trūkumai, o pažeidimai, nurodyti schemoje, yra teisingi, ir Carglass® neprisiima atsakomybės už jų remontą.
 8. Visada stengiamės užtikrinti, kad klientas būtų patenkintas, tačiau jei yra kokių klausimų ar pastabų, skambinkite telefonu 8 700 800 80 arba rašykite adresu info@carglass.lt.

Intelektinė nuosavybė

Žymenys Belron logotipas,Carglass®, Carglass logotipas, ir WE FIT SAFETY AS STANDARD yra bendrovės Belron Hungary Kft. Cugo (Šveicarija) skyriaus prekių ženklai arba registruoti Bendrijos prekių ženklai, kurie Lietuvoje yra licencijuoti bendrovei Euroglass.

Žymenys GLASS MEDIC® ir GLASS MEDIC logotipas yra bendrovės Belron Hungary Kft. Cugo (Šveicarija) skyriaus prekių ženklai arba registruoti Bendrijos prekių ženklai, kurie Lietuvoje yra licencijuoti bendrovei Euroglass.

Visos intelektinės teisės, susijusios su šios svetainės turiniu, įskaitant, tačiau neapsiribojant autorių teisėmis ir prekių ženklais, yra saugomos. Išskyrus atvejus, kai tai būtina, norint pasiekti šią svetainę kaip klientui ar būsimam Euroglass klientui, neleidžiama atgaminti arba naudoti jokio prekių ženklo ar kitos intelektinės nuosavybės, jei tam nėra gautas išankstinis intelektinės nuosavybės savininko sutikimas raštu. Sukurti nuorodą į šią internetinę svetainę draudžiama be mūsų išankstinio sutikimo raštu.

Skambučių įrašymas

Visus įeinančius ir išeinančius skambučius įrašinėjame savo telefonų valdymo centre. Tai yra mūsų kokybės kontrolės proceso dalis, taip mes siekiame užtikrinti (bei turėti galimybę patikrinti), kad patenkiname visus Jūsų reikalavimus.

Bendrosios nuostatos

Ši teisinė informacija yra parengta, remiantis Lietuvos Respublikos įstatymais. Visi ginčai ir nesutarimai, susiję su šioje internetinėje svetainėje pateikta informacija, bus sprendžiami Lietuvos teismuose, laikantis Lietuvos Respublikos įstatymų.

Registracija internetu

Tai greitas ir paprastas būdas susitarti dėl mūsų paslaugų. Užpildykite paraišką, registruodamiesi internetu jau dabar.

Registruokitės internetu dabar!


Susisiekite su mumis

Jei norite ko paklausti arba jei Jums reikalinga pagalba pildant paraišką internetu, susisiekite su mumis.

Spauskite čia, jei norite su mumis susisiekti

 • Facebook
 • Twitter
 • YouTube